Biraz Aşk Çokça Yalnızlık

Biraz Aşk Çokça Yalnızlık. Yeni. Ücretsiz Kargo. Çoğu nefes kesen bir aşk hikâyesi olsun ister Kalıcılık arar, farklılık arar Sonsuz olduğuna inanmak ister Ve aşk sonsuz olmaz çoğu zaman.

Responsive image
YAZAR
Kader Çapaş
DOSYA BOYUTU
8,54 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051289441

PDF formatında Biraz Aşk Çokça Yalnızlık. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Biraz Aşk Çokça Yalnızlık kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Çok Seven ÖlürÇoğu nefes kesen bir aşk hikâyesi olsun isterKalıcılık arar, farklılık arar Sonsuz olduğuna inanmak ister Ve aşk sonsuz olmaz çoğu zamanYa geride kalan olursun Ya da çekip gidenKalan mı ölür acıdan, giden mi diye sorarsan Çok seven derim benAslında herkes çok sevmiştir Kimse ben daha az sevdim demezAşka yelken açmaya herkesin vardır cesareti Tozpembe görür masmavi gökyüzünüSorsan çok sevmek Çok sevilmek ister herkes Günlük değil ömürlük ararlar "Neden gittin?" diye sorsan susarlar... (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 86Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: İkinci Adam Yayınları 


6.02 TL. Çok Seven Ölür. Çoğu nefes kesen bir aşk hikâyesi olsun ister Kalıcılık arar, farklılık arar Sonsuz olduğuna inanmak ister Ve aşk sonsuz olmaz çoğu zaman.